Kan inte nå servern

Temaauktioner online

Gunnar Svenson, Stilleben med kannor och koppar.
< 1m
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cuero, fåtölj, "Pampa Mariposa Butterfly Chair".
1m 17s
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anya Hindmarch, väska.
3m 17s
Anya Hindmarch, väska.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matgrupp,7 delar, 1900-talets mitt.
5m 17s
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbänk, Dartington Hall Ltd, England.
7m 17s
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
9m 17s
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
11m 17s
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK