Kan inte nå servern

Skåp, 1900-talets mitt.
1m
Skåp, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 36,5 mm.
2m
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickur, 14K, savonett, 33,5 mm.
3m
Aktuellt bud
3 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklykta, 1900-tal.
5m
Taklykta, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets mitt.
7m
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, tidigt 1900-tal.
9m
Sidobord, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med en rund briljantslipad diamant.
11m
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK