Kan inte nå servern

Anya Hindmarch, väska.
1m 51s
Anya Hindmarch, väska.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kirman, sydöstra Iran, ca 387 x 294 cm.
2m 51s
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spelbord, Frankrike, 1700-tal.
3m 51s
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
5m 51s
Skåp, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
7m 51s
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Muminmuggar, 4 st, porslin, Arabia, Finland.
9m 51s
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK