Kan inte nå servern

Schäslong, sent 1900/2000-tal.
< 1m
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slaglåsgevär, 1800-talets början.
2m 48s
Aktuellt bud
16 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca. 383 x 247 cm.
4m 48s
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermès, scarf, "Tsubas".
8m 48s
Hermès, scarf, "Tsubas".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hänge, 18K guld med små briljantslipade diamanter.
10m 48s
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle".
18 tim 34m
Loewe, väska, "Puzzle".
Aktuellt bud
9 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
2m 48s
Aktuellt bud
16 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
10m 48s
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Johansson, "Målning".
2d 17 tim
Albert Johansson, "Målning".
Aktuellt bud
21 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, stadsvy.
1d 21 tim
Aktuellt bud
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK