Kan inte nå servern

Auktioner online

Axel Nilsson, "Röda tulpaner".
1m 43s
Aktuellt bud
3 402 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Hjortzberg,  fors.
1m 43s
Olle Hjortzberg, fors.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ingegerd Silow, matta rölakan signerad 235x165 cm.
2m 43s
Aktuellt bud
10 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kina old ca 293x210 cm.
5m 43s
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Täbris old ca 174x121 cm.
7m 43s
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1930/40-tal.
9m 43s
Spegel 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 309 SEK
Utropspris
3 000 SEK