Kan inte nå servern

Matta, Kirman, sydöstra Iran, ca 387 x 294 cm.
< 1m
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spelbord, Frankrike, 1700-tal.
< 1m
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
2m 59s
Skåp, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
4m 59s
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Muminmuggar, 4 st, porslin, Arabia, Finland.
6m 59s
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Orientalisk, ca 298 x 164 cm.
8m 59s
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Molly Smith, "Untitled (Mend)".
10m 59s
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK