Kan inte nå servern

Temaauktioner online

Hermès, scarf, "Les Armes des Paris".
1m 37s
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
3m 37s
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Felix Nylund, De vilande.
3m 37s
Felix Nylund, De vilande.
Aktuellt bud
1 520 EUR
Utropspris
250 EUR
Kubbstol, 1945.
9m 37s
Kubbstol, 1945.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets första hälft.
11m 37s
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK