Kan inte nå servern

Flamländsk skola, 1700-tal, Madonnan med barnet.
2m 6s
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Dansorkestern.
2m 6s
Peter Dahl, Dansorkestern.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, jugend, tidigt 1900-tal.
4m 6s
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elizabeth Keith, "The Scholar, Korea".
7m 6s
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
9m 6s
Aktuellt bud
2 490 SEK
Utropspris
3 000 SEK